Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Warp Back

počítadlo.abz.cz
Warp Back
 
Předmluva:
Po dlouhé době jsem si řekl, že udělám další hru. Ovlivněn hrou singularity jsem se inspiroval příběhem a začal pracovat na hře. Začal jsem 24.1.2015 do 27.1.2015, pak až do září nic a 7.9 jsem se k projektu vrátil a a dne 30.4.2016 zdárně dokončil.
 
Příběh:
Woody se Jasonem, vojáci soukromé organizace DTV (Diskrétně Tajní Vojáci), letí prozkoumat ruský ostrov Zika. Satelity totiž zachytili neznámou aktivitu, a podle agentury CGF by měl být ostrov neobydlený. Vrtulník se dvěma hrdiny se ale zřítí, a proto musí přežít a zjistit záhadu tohoto ostrova.
 
O hře:
Ve hře ovládáte Woodyho. Jsou zde 3 zbraně: pistol, kulomet a házecí kudla. Hra je příběhově založená a zakládá se hlavně na něm, proto je ve hře hodně cutscén a dialogů formou dabingu. Délka hry je ale velmi krátká, a to 15-20 minut (7 misí).
 
Známé problémy:
Pokud náhodou přeskočíte cutscénu kliknutím myší nebo jinou klávesou, tak se zpětně na cutscénu můžete podívat ve složce se hrou v adresáři videa.
Pří testování mi jednou vypadli zvuky, proto je nutné při tomto problému načíst poslední záchytný bod.
Hra podporuje přehrávání pouze 1 mp3 souboru, proto nemějte na pozadí puštěnou žádnou písničku jinak vám nebudou fungovat některé zvuky.
Pro někoho může být problém že jsem hru nezabalil do raru, ale vytvořil instalátor. S tím nic neudělám ani nebudu nahrávat rar zvlášť, prostě se mi líbí metoda nainstalování hry pokud má nad 100 mb líbí více.
 
Závěr:
Snad se hra bude líbit, snesu každou kritiku, ale určitě by více potěšil kladný komentář.
Kdyby jste narazili na nějaký problém, tak napište komentář a já se to pokusím vyřešit.
Tak to by bylo vše. Screeny, download a trailer je pod textem.
 
Download: 
 
Screeny:
 
Trailer:

 

TOPlist